SPORTOWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI

 

W niedzielę 30 sierpnia w godzinach 10.00-16.00 na terenie eventowym Słonecznego Wrotkowa nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się druga edycja imprezy p.t. Sportowe Zakończenie Wakacji. Wydarzenie odbywa się w ramach akcji Wypoczywaj Aktywnie i Bezpiecznie i kierowana jest do dzieci w wieku 5-12 lat.

Dla uczestników czeka szereg aktywności sportowych, konkursy i gry z nagrodami, nauka tańca, mecze na dmuchanym boisku, dmuchany zamek .

W trakcie wydarzenia przekazywane będą treści informujące o bezpiecznych zachowaniach w sferze publicznej oraz w czasie aktywności fizycznej.

Pierwsza edycja imprezy została przyjęta bardzo dobrze, dlatego nie wahaliśmy się z organizacją drugiej. Zapraszamy wszystkie dzieciaki z rodzicami w niedzielę nad Zalew Zemborzycki. Będzie sporo atrakcji, a przy okazji, z pewnością każdy dowie się trochę o bezpieczeństwie. – mówi Marcin Kruk ze Stowarzyszenia Bezpieczna Lubelszczyzna, organizatora imprezy, która jest współfinansowana przez Urząd Miasta Lublin i odbywa się w ramach akcji LATO W MIEŚCIE.

Podczas niedzielnej imprezy będziecie mogli spotkać ludzi z Lubelskiej Akademii Sportu Campi Sportivi, którzy przygotowali dla Was zajęcia z piłki nożnej, jumping fitnessu i trochę ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami teakwondo. Nie omieszkają również poprowadzić zabaw integracyjnych dla całych rodzin. Więcej informacji o Campi Sportivi znajdziecie na www.campisportivi.pl

Potrzebujesz pomocy?

Stowarzyszenie „Bezpieczna Lubelszczyzna”

Menu
Dane kontaktowwe